Startside Firmainfo Kontakt oss
 
Postadresse:
Sørlandets Elektro AS
Postboks 48
4501 Mandal
Besøksadresse:
Sandskargata 6
4515 Mandal
Tlf: 900 61 330
Org. nr. 896 630 342 MVA


Kontakt gjerne din elektriker direkte:
 

Rune Klev 900 61 330   rune@seeas.no
Anders Vetnes 900 61 327   anders@seeas.no
Pål Tofte Ihme 900 61 328

  pal@seeas.no

Geir Wågsås 900 61 326   geir@seeas.no
Arvid Nesland 913 68 001   arvid@seeas.no
Joachim Tveit Backstrøm 957 48 091   joachim@seeas.no
Ole Nielsen 900 61 325   ole@seeas.no
Tormod Hedland 900 61 324   tormod@seeas.no
Steinar Brandvik 952 27 088   steinar@seeas.no

                  

          

 

Sørlandets Elektro AS - Mandal    
Det meste innen elektroinstallasjon og service på land- og  maritime installasjoner    
Rune Klev  -  900 61 330    

Web fra Salit